بهتره که تگ های وردپرس رو حذف کنم یا نه؟

Home انجمن ها انجمن سئو ایران بهتره که تگ های وردپرس رو حذف کنم یا نه؟

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      سیما
      میهمان

سلام خدمت متخصصین عزیز

من یه سایت وردپرسی دارم که حدود ۵ ۶ ساله هر یه هفته ده روز روش پست میذاشتم. طبق مطالعات قبلیم تگ ها اگر مرتبط و زیاد بود مناسب بودن این شده که الان

– حدود ۵۰ پست هر کدوم حدود ۱۵ تا ۲۰ تا تگ داره

– حدود ۲۰۰ پست هر کدوم تگ های مرتبط با کلمه کلیدی داره, مثلن موبایل. برنامه نویسی موبایل.چگونه برنامه موبایل بنویسیم؟.برنامه نویسی موبایل چیست؟ توی یه پست هستن

حالا من میخوام این سایتمو که روزی ۱۰۰۰ تا بازدید داره قوی ترش کنم و سیوی بهتری براش انجام بدم

هر روز مححتوا بذارم

وکم کم کنارش فروشگاه بزنم

ازتون راهنمایی میخوام برای انتخاب بهترین حالت که واسه سیوی سایت توی بلندمدت خوب باشه

* تصمیم دارم پست های قدیمی و پربازدیدمو ویرایش کنم و متن رو بهبود بدم ولی سوالام روی برچسب (تگ) هاست

۱٫ کدوم یکی بهتره؟

– بیخیال پست های قبلی بشم و روی پست های جدیدم به خوبی کار کنم

– پست های جدیدو بفرستم ولی برچسب های نوشته های قبلیمو بررسی و ویرایش کنم

۲٫ کدوم بهتره؟

– تگ های به درد نخور (تک کلمه/فقط برای همون پست/مرتبط با کلمه کلیدی) رو حذف کنم از پست های قبلیم

– تگ های بد رو دست نزدم و همین طوری که هست باقی بمونهه

۳- اگر گفتید که بهتره تگ های بد رو حذف کنم کدومش رو پیشنهاد میدید؟

– ریدایرکت آدرس برچسب به یه برچسب اصلی مرتبط (۳۰۱)

– ریدایرکت آدرس برچسب به صفحه پست (۳۰۱)

– ریدایرکت برچسب به صفحه اصلی سایت (۴۱۰)

ممنون میشم که راهنماییم کنید و اگه تجربه ای هم دارید باهام به اشتراک بذارید. بینهایت سپاسگزارم

• #11167 پاسخ
      کلید موفقیت
      مدیرکل

درود
      پیشنهاد می شه که مطابق با یک برنامه ریزی جدید که خودتون هم قصدشو کردین پیش برین
      اما
      اینبار منظم باشه و اینکه در خصوص برچسب ها اولا نباید عبارت عنوان پست عینا در برچسب ذکر بشه، توصیه می کنم از برچسب هایی استفاده کنین که هم خانواده و مشابه و مرتبط با عنوان باشن
      برچسب هایی که شما مثال زدین خودشون می تونن یه پست باشن
      برچسب بین ۴ تا ۸ نرماله
      مگر اینکه کلا شما یه پست می زنین با یه موضوع اختصاصی اونو می شه برچسب هاشو زیاد کرد
      اگر محتوای سایتتون در خصوص موبایل و فروشگاه موبایل هست اینطوری کار کردن توصیه نمی شه. امکان داپلیکیت کانتنت هست
      پست های جدید رو مطابق با قانون بالا پیش برین و پست های قدیمی رو برنامه ریزی کنین مثلا هفته ۲ تا ….. پست ادیت کنین

نمایش 1 پاسخ رشته ها
پاسخ به: بهتره که تگ های وردپرس رو حذف کنم یا نه؟
اطلاعات شما:

سلام وقت بخیر چطور میتوانم کمکتون کنم؟!
ارسال