معرفی دوره آموزشی خودآموز سئو سطح ۲

فیلم آموزشی سئو به زبان فارسی

مجموعه آموزشی سئو - خودآموز سئو1

مدرس این دوره: محمد مرادی

7 روز گارانتی بازگشت وجه

 ۷ روز ضمانت طلایی بازگشت وجه در صورت عدم یادگیری و اجرای تکنیکهای سئو

۶ ساعت و ۴۶ دقیقه فیلم آموزشی بصورت کاملاً عملی و پروژه محور

معرفی دوره جامع سئو خودآموز سئو سطح ۲

ویدیو هفدهم: 

در ویدئو هفدهم با دلایل افت رتبه سایت در گوگل آشنا می شین.

می آموزین که چه عواملی باعث می شن که سایت کندتر ایندکس شه، ورودی های گوگل کاهش پیدا کنه و در پایان توسط گوگل جریمه بشه. دونستن این موارد بسیار می تونه به شما در امر توسعه سئو سایت تون کمک شایانی کنه.

در این ویدئو ۱۵ عامل مهم و تاثیرگذار در روند سقوط سئو سایت که آنها را باید جدی بگیرید و همیشه در سایت خود مراقبشان باشید را خواهید آموخت.

ویدیو هجدهم: 

در ویدئو هجدهم به سراغ افت رتبه و جریمه سایت در گوگل خواهیم رفت.

با یه مثال ساده شروع می کنم: سایتی رو فرض کنین که بسیار عالی داره پیش می ره، ورودی های گوگلشم خیلی خوبه و سیر صعودی داره و همینطور بازدیدهای سایتش، با کلمات کلیدی زیادی در صفحه اول گوگل قرار دارد؛ در یک جمله همه چی گل و بلبله.

اما ناگهان اتفاقی میفته و سایت شروع به افول می کنه، بازدیدهاش کم می شه، ورودی های گوگل و ایندکس هاش روز به روز در حال ریزش هستند و همچنین در این گیرودار مشاهده می شه که سایت با کلماتی که در صفحه اول گوگل بوده آروم آروم داره محو می شه.

مثلاً اگر در رتبه اول یا دوم یا سوم یا …. صفحه اول گوگل بوده می ره به رتبه های ۴، ۵، ۶ و…. همینطور میره به صفحه های ۲-۳-۴ و… گوگل، که تو این حالت به اصطلاح میگن سایت دچار افت رتبه شده و منظور از افت رتبه مرگ تدریجی یک سایته، اما قابل احیاء است. 

خیلی نباید نگران بود چون شیوه های و روش هایی وجود داره که می شه سایت رو دوباره احیاء کر و اوضاء رو دوباره گل و بلبل ساخت.

اما یه حالت دیگه ای هم هست.

تو مثال قبلی اون اوضاع گل و بلبل رو تصور کنین، حالا بجای اینکه همه چی آروم آروم اتفاق بیفته، صبح که بیدار می شی می بینی همه چی روی سرت آوار شده، ایندکس های سایت بشدت افت چشمگیری کرده، با کلمات کلیدی که تو صفحه اول گوگل بوده الان حتی تا صفحه مثلاً ۳ گوگل هم نیست.

ورودی های گوگل خیلی نزول کردن و بدترین حالتی که ممکنه براتون پیش بیاد که ایشاله هیچ بنده خدائی به این اوصاف گرفتارش نکنه اینه که حتی وقتی اسم یا آرس سایت رو تو گوگل سرچ می کنی اثری از سایت نباشه.

که در این حالت می گن سایت دچار جریمه گوگل شده یا به اصطلاح پنالتی یا پنالایز شده، راه خلاصی از این گرفتاری بسیار سخت و دشواره اما ناممکن نیست، و این نیاز به صبر بسیار داره.

ویدیو نوزدهم: 

در ویدئو نوزدهم آموزش خارج کردن سایت از پنالتی گوگل را یاد خواهید گرفت.

بنابر هر دلیلی سایت در گوگل پنالتی شده یا به اصطلاح می گن سایت در گوگل پنالایز شده. حالا باید چیکار کرد؟ راه حل چیه؟ ریشه از کجاست؟ و چگونه باید این اوضاع نابسامان را مرتفع کرد؟

با توجه به ویدئوی قبلی عوامل پیدایش این چالش بزرگ برای سایت لینکها و محتواهای کپی هستند.

و در این ویدئو می آموزید چطور از این چالش بزرگ خود را نجات دهید و شیوه هایی را می آموزید تا از بروز چنین معضلاتی پیشگیری کنید. پیشگیری بهتر از درمان است.

و ما در این ویدئو به بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق این ۲ معظل بزرگ و حیاتی سایت بطور کاملاً عملی و دقیق می پردازیم.

راه های مقابله با چنین موانعی را می آموزید و اینکه چه خطاها و اشتباهاتی ممکن است انجام دهید که شما را گریبانگیر این معظلات کند و آنها را هوشیارانه نه تنها انجام داده بلکه رد هم کنین و همچنین قادر خواهید بود تا در صورت بروز این چنین مشکلات خدای ناکرده برای خودتون یا دیگران راه های نجات را پیدا کنید.

یکی از عوامل بروز این مشکل بزرگ برای سایت انتشار محتوای کپی در وبسایت می باشد و با توجه به عدم زمان کافی یا نیروی متخصص و یا به هر دلیلی اغلب بجای تولید و نشر محتوای جدید ناگزیر دست به این اقدام می زنیم، فارغ از اینکه چه عواقبی می تونه در آینده گریبانگیر سایت بشه.

اما ما شیوه ای رو به شما آموزش می دیم که بتونین براحتی محتوائی رو از سایت دیگه کپی و در سایت خودتون قرار بدین بدون اینکه مورد جریمه از سوی گوگل واقع بشه و حتی اینکه اون محتوا رو به عنوان منبع به گوگل معرفی کنین. 

ویدیو بیستم و بیست و یکم: 

در ویدئو بیستم و بیست و یکم به سراغ آموزش پیدا کردن لینکهای شکسته و معیوب در سایت و رفع کامل و دائمی اونها خواهیم رفت.

در این ۲ ویدیو بصورت کاملاً عملی و حرفه ای یاد می گیرین نه تنها در سایت، بلکه در گوگل وبمستر هم عاری از وجود هرگونه لینک شکسته و معیوب داشته باشین.

یکی از عوامل افت رتبه و جایگاه سئو سایت در گوگل پیدایش لینکهای شکسته و تداوم اونها و در نهایت سهل انگاری در رفع اونهاست.

ویدیو بیست و دوم: 

در ویدئو بیست و دوم شما یاد می گیرید چطور از سایت خودتون یک تست سلامت از لحاظ لینکهای شکسته و معیوب بگیرید.

همین طور می آموزید که اگر جواب این تست مثبت بود چطور اون لینکهای شکسته و معیوب سایتتون رو بطور کامل رفع کنین و سایتی عاری از هرگونه خطاهای متداول سایت در گوگل وبمستر داشته باشین.

این بخش خیلی مهمه چون در مرحله بعدی که می خواهیم برای سایتمون نقشه سایت بسازیم اگه سایتمون مبتلا شده باشه به کلی لینکهای شکسته و معیوب و انواع خطاهایی چون ۴۰۴، Not Found و…

اون وقت همین ها وارد نقشه سایت می شن و گوگل هم اونارو ایندکس می کنه و پس از چند روز در گوگل وبمستر گوگل کلی خطاهای جورواجور از سایت ما دریافت و ثبت می شه که این به شدت به روند رشد سئو ما لطمه می زنه و تازه اونوقت می رسیم به زمان حال که بیایم و تست بگیریم از سایت و بدنبال رفع این خطاها باشیم.

پس چه خوبه که با من قدم به قدم مراحل اجرای یک سئو اصولی و موفق را تا رسیدن به جایگاه برتر شایستگی طی کنید.

ویدیو بیست و سوم: 

در ویدئو بیست و سوم آموزش ریسپانسیو کردن سایت های وردپرسی را یاد خواهید گرفت.

می آموزید چطوری سایتتون رو برای نمایشگرهای تلفن همراه و تبلت ها سازگار(ریسپانسیو) کنید یعنی کاری کنید که سایت قابلیت نمایش درست و پویا رو در تمامی دستگاه های نمایشی رو داشته باشه. اگر نگاهی دقیق تر به آمار سایت در ابزار Search Analytics بیندازید مشاهده خواهید کرد که بخش اعظمی از بازدیدکنندگان سایت از تلفن همراه و تبلت ها هستند که همچنان در حال گسترش و رشد هستند.

ویدیو بیست و چهارم: 

در ویدئو بیست و چهارم به سراغ الکسا می ریم؛ به بررسی و تجزیه و تحلیل وضعیت سئو سایت از نگاه الکسا خواهیم پرداخت.

بطور کاملاً عملی یک وبسایت را بر اساس معیارهای سنجش سئو از نظر الکسا بطور دقیق تجزیه و تحلیل می کنیم و نقاط قوت و ضعف سئو سایت را با هم بررسی می کنیم.

با مشاهده این ویدئوی زین پس قادر خواهید بود یک وبسایت را براحتی در سایت الکسا آنالیز کنید و یک گزارش گیری کاملی از آن را در نزد خود داشته یا به مشتری تحویل دهید.

ویدیو بیست و پنجم: 

در ویدئو بیست و پنجم شما می آموزین چطور برای سایت بک لینک های رایگان و مستمر و همیشگی برای سایت خود دریافت کنید.

با قوانین و اصول حاکم در این مسیر آشنا می شین و در نهایت با دریافت بک لینک به رشد و ارتقاء جایگاه سایت و کلمات کلیدی هدف سایت در گوگل کمک خواهید کرد.

ویدیو بیست و ششم: 

درویدئو بیست و ششم شما آموزش کار با ابزار گوگل ترندز را یاد خواهید گرفت.

Google Trends یکی از ابزارهای گوگل به معنی روند است. ابزاری ست برای نمایش جستجوی کلیدواژه های مختلف در سرچ گوگل

در گوگل ترندز شما براحتی می تونین چند کلیدواژه هدف رو بر اساس میزان رقابت جستجو و همینطور میزان محبوبیت در بین کاربران بهنگام سرچ در گوگل رو با هم مقایسه کنین و این مقایسه رو می تونین بر اساس موقعیت جغرافیائی شهر و کشور، دسته بندی های مختلف کاری سایت فیلتر کنین.

اگر قصد پیدا کردن کلمات کلیدی هدف برای سایت تون رو دارین و همینطور اگه می خواین با توجه به موضوع سایت خودتون محتوائی رو منتشر کنین و در انتخاب و تمرکز بر یکی از کلیدواژه هدف سردرگم موندین، می تونین با کمک این ابزار این مشکل رو براحتی حل کنین.

ویدیو بیست و هفتم: 

در ویدئو بیست و هفتم آموزش کار با فایل humans.txt رو یاد می گیرین.

این فایل یک فایل متنی است و به مدیران سایتها این امکان رو میده که افرادی که در پشت صحنه یک سایت حضور فعالی دارن و یا در راه اندازی اون شرکت کردن، خود را به گوگل معرفی نمایند.

عملکرد این فایل درست مثل پایان فیلم ها و سریال ها که به معرفی کارگردان، نویسنده، بازیگران و…. می پردازن است.

ویدیو بیست و هشتم: 

در ویدئو بیست و هشتم آموزش کار با فایل Robots.txt را یاد خواهید گرفت.

وجود این فایل نقش مهمی برای سایت داره. نقش اصلی این فایل در محدود کردن دسترسی ربات های موتورهای جستجو منجمله گوگل به بخش های مختلف سایت است.

حتماً براتون پیش اومده که بخواین یه صفحه یا فایل یا حتی بخشی از سایت، در گوگل ایندکس شه؛ در اینجا این نوید رو خدمتتون عرض کنم که این امکان هم اکنون با ایجاد فایل Robots.txt براتون فراهم شده. آموزش های این ویدیو رو فراگرفته و به اونها عمل کنین.

شما با کمک این فایل به تمامی موتورهای جستجو امر می کنین به کجاها مجاز به پیمایش در سایت هستند و به کجاها غیرمجاز.

سکان هدایت موتورهای جستجو در سایت تون در دستان شماست.

ویدیو بیست و نهم: 

در ویدئو بیست و نهم به سراغ معرفی و آموزش کار با دستورات متاتگ ها خواهیم رفت.

با پرکاربردترین و موثرترین متاتگ هایی که در سئو سایت موثر و الزامی هستند و همینطور با نحوه ایجاد اونها آشنا می شین.

ویدیو سی ام: 

درویدئو سی ام به آموزش ایمیل مارکتینگ یا همون بازاریابی ایمیلی می پردازیم.

روش های صحیح جمع آوری ایمیل رو می آموزین، و همچنین یاد می گیرین چگونه ایمیل های تبلیغاتی ارسال کنین با کمترین میزان درصد اسپم

در ادامه با اصلاحات و کاربردهای ایمیل مارکتینگ آشنا می شین، بصورت عملی میزان درصد اینباکس رفتن ایمیل های ارسالی تان، قبل از ارسال رو می تونین بسنجین.

یکی از شکایت های اصلی صاحبان وب سایت ها، اسپم شدن نامه های ارسالی آنان در هنگام ارسال خبرنامه از سایت می باشد.

که این موضوع ارتباط مستقیمی با استراتژی بازاریابی ایمیلی شما و مسائل فنی دارد.

جهت خرید این محصول بر روی متن زیر کلیک کنید

مجموعه کامل آموزشی سئو خودآموز سئو

 

 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید موفقیت

اشتراک ویژه در خبرنامه سایت کلید موفقیت

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید.

اشتراک شما ایجاد شد