کانال تلگرام وبسایت کلید موفقیت
ویدیو سی و سوم- آموزش ابزارهای Crawl Errors و Robots.txt

ویدیو سی و سوم- آموزش ابزارهای Crawl Errors و Robots.txt

آموزش ابزارهای گوگل وبمستر تولز در دوره جامع سئو

در این فیلم آموزش سئو از کلوپ سئو به آموزش ابزارهای Crawl Errors و Robots.txt گوگل وبمستر خواهیم پرداخت.

در این ویدئو به معرفی و بررسی انواع خطاهای متداول سایت که ربات های گوگل اونها رو شناسائی می کنند و در این بخش Crawl نشون میدن می پردازیم. اهمیت خطا، عوامل پیدایش و آموزش رفع انواع خطاهای سایت در گوگل وبمستر بصورت کاملاً عملی در این ویدئو پرداخته شده است. همچنین خطاهای مربوط به فایل Robots.txt.

فایل Robots.txt در ریشه سایت یا همان روت سرور سایت قرار دارد.

وقتی ربات گوگل وارد سایتی می شه تا به تجزیه و تحلیل و ایندکس سایت بپردازه تو اولین قدمش قبل از هر کاری ابتدا محتوای این فایل رو چک می کنه، حال اگه خطائی وجود داشته باشه، روبات گوگل دیگه ادامه کار برای بررسی صفحات سایت و ایندکس کردن اونها انجام نمیده و اون خطاها رو تو این بخش که در این ویدئو به اون می پردازیم نشون میده و تا زمانی که اونها رو رفع نکنین خبری از خزش، ایندکس و بررسی و کدهای سایت توسط ربات گوگل نیست.

کلوب سئو سایت کلید موفقیت

ما در این ویدئو به آموزش کامل فایل Robots.txt بصورت کاملاً عملی و بصری می پردازیم که چطوری این فایل رو ایجاد کنین، با دستورات این فایل آشنا شین، و اینکه این فایل باید حاوی چه دستوراتی در راستای سئو باشه و هر دستور چه فرآنیدی رو انجام میده، چطور می شه از این فایل در روند افزایش سئو سایت کمک گرفت.

چطور تست سلامت و تأئیدیه از گوگل مبنی بر عملکرد درست این فایل بگیریم و در پایان چگونه خطاهای این فایل رو رفع کنیم.

کاربر گرامی!

دریافت این فیلم آموزشی سئو در دوره جامع سئو نیازمند تهیه اشتراک ویژه می باشد.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید: