لوله بازکنی (تخلیه چاه)

لوله بازکنی

دفع مواد اسراف مانند اسراف، مو، مواد پلاستیکی و … که از مجاری فاضلاب وارد چاه فاضلاب شده اند را تخلیه چاه فاضلاب می گویند. در این مقاله از سایت کلید موفقیت به بررسی دلایل پر شدن چاه و راهکارهای تصفیه چاه می پردازیم.

به خاطر کوچک بودن انبار ساختمان های تازه بازسازی شده، چا های فاضلاب در این خانه ها به شک ناگهانی و یکدفعه ای از سه تا پنج سال پر خواهد شد و نیاز به تخلیه دارد. با لوله بازکنی پاسداران می توانید بهترین ها را دریافت نمایید.

  1. تماس با بهترین شرکت تخلیه چاه در تهران 
  2. پیدا نمودن جای دقیق چاه و باز کردن درب چاه فاضلاب
  3. باز کردن چاه به دست چاه کن حرفه ای 
  4. تخلیه چاه به دست تانکرهای تخلیه چاه فاضلاب
  5. بیرون آوردن آشغال ها، فضولات و جامدهای داخل چاه.
  6. کف تراشی کردن چاه 
  7. کول گذاری برای محکمتر کردن چاه و جلوگیری کردن از ریزش چاه 
  8. تعمیر کردن بخشی از چاه که خراب شده است
  9. پیدا کردن محل و جای دقیق چاه و باز کردن درب چاه 

قدم اولیه این است که یک شرکت در حال تخلیه چاه را کشف کنید که بتواند چاه را به روشی عالی تخلیه کند.

ایده آل ترین راه با استراتژی های صحیح. در مرحله زیر، منطقه دقیق چاه باید پیدا شود. در صورتی که نمی توانید منطقه چاه فاضلاب را کشف کنید، استرس نداشته باشید، ما به شما کمک می کنیم منطقه دقیق چاه را کشف کنید، منصفانه با ما تماس بگیرید.

در استراتژی مکش؛ گجت مکش بر روی خودروهای خاور بنز (ظرفیت ۶ هزار لیتر) و رنو بادسان (ظرفیت ۱۲ هزار لیتر) معرفی شده است و ماشین تصفیه چاه و تانکر ساخته شده است و نوع دیگری از این ماشین ها با پمپ های فوق العاده کار می کنند.

پس از حفر کل چاه توسط این ماشین ها، از نیسان هایی که بشکه دارند برای تبادل این مواد استفاده می شود و پس از سمباده زدن، برای خاک باقی مانده از دستگاه کمپرسور خاک استفاده می شود.

این نوع خروج با کمک یک ابزار مکش غیر معمول و با کنترل انسان انجام می شود. سپتیک تانک با این استراتژی کاملاً پاک می شود.سپتیک تانک ها به دو دسته تقسیم می شوند:

تصفیه بعضی از خانه ها به وسیله باکتری ها انجام می گردد. این کار سبب می شود که لجن از اب جدا شود . آب را به شکل کامل تصفیه نماید. 

هر زمان اجسامی در چاه گیر کرد که سب گرفتگی چاه فاضلاب شد اقدامی که برای بیرون اوردن اجسام انجام می دهند را لایروبی می گویند.

در بیشتر موارد پس از تخلیه کامل چاه، حفاری و کف سازی باید توسط استاد و کارآزموده و با رضایت مشتری انجام شود.

این کار از فرو ریختن چاه جلوگیری می کند و طول چاه را طولانی تر می کند.

برای حفر بهتر چاه، بهتر است از کنترل انسان استفاده شود.

هزینه لایروبی چاه فاضلاب - لوله بازکنی

هزینه این عملیات به مقدار لجنی که باید لایروبی شود بستگی دارد. بری اطلاعیه دقیق از هزنیه می توانید با تکنسین های لوله بازکنی پارسی تماس بگیرید. 

تعمیر چاه فاضلاب بدون هیچ گونه تخریبی

فردی که نیاز به تعمیر چاه قوطی دارد باید ابتدا با یک طناب محکم و سخت افزار فوق العاده به داخل چاه رفته و شروع به بیرون راندن گل و لای از جداکننده های این چاه کند.

این ابزارها و دستگاه‌های غیرمعمول دارای مته‌های فوق‌العاده‌ای برای کف‌های خسته کننده هستند، با کمک این مته‌ها، پسماندهای جامد شده در جداکننده چاه به طور موثری از سطح جداکننده جدا می‌شوند.

پس از تخلیه گل و لای و رسوب زدایی کامل چاه، این سیلت ها توسط لجن کش از چاه خارج می شوند.

پس از این مراحل، آب به طور موثر وارد جداکننده های چاه فاضلاب می شود و چاه دقیقاً مانند روز اول می شود.

روزهای تعطیل و تعطیلات برای شرکت ها فاقد معناست و حتی در روزهای تعطیل هم قادر خواهند بود که خدمات خود را ارائه دهند. در صورتی که شما با هر گونه مشکلی در چاه های فاضلابتان مانند پر شدن سینک چاه، پر شدن چاه فاضلاب بیمارستان ها، تل و رستوران ها و همین طور مراکز درمانی مواجه شدید می توانید.

این خدمات را از ما بخواهید تا برایتان در کمترین زمان ممکن رفع کنیم. چرا که خدمات چاه بازکنی شبانه روزی زعفرانیه همه روزه در خدمت مشتریان خود است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *