خدمات ادمین پیج اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام

قطعا اکثریت ما برنامه جهانی اینستاگرام را در گوشی خودمون داریم. هر روز انواع پیج هایش را چک می کنیم. بعضی از آنها هم اهمیت ویژه ای برایمان دارند؛ بیشتر دوستشان داریم، لایک شان می کنیم یا حتی کامنت هم برای هر پست می گذاریم. برخی از این صفحات به اطلاعات ما افزوده می کنند همانند پیج اینستاگرام آموزش سئو محمد مرادی و برخی دیگر چشم و دلمان را زود می زنند.

  • اما آیا می دانید دلیل وجود یک پیج پرمخاطب چیست؟
  • می دانید چرا برخی از پیج هایی که در اینستاگرام خود دارید غیر قابل ترک هستند و چرا وابستگی شدید به آنها دارید؟

دلیل آن وجود شخصی پشت پرده به نام ادمین اینستاگرام است.

ادمین پیج اینستاگرام کیست؟

ادمین پیج اینستاگرام یعنی مدیر یک صفحه یا پیج.

این مدیر می تواند با توانایی خود یک پیج اینستاگرام را به عرش برساند یا در صورت نداشتن توانایی آن را تنزیل و به فرش برساند. آموزش اینستاگرام

اقدامات تیم کلید موفقیت برای ادمینی پیج اینستاگرام شما

هزینه ادمین پیج اینستاگرام

برای سفارش ادمین پیج اینستاگرام با شماره ۸۸۹۹-۱۵۵-۰۹۳۸ تماس حاصل نمائید.

پکیج های ادمین پیج اینستاگرام

وظایف ادمین پیج اینستاگرام چیست؟

وظایف ادمین پیج اینستاگرام چیست؟

۱- جذب فالوور هدفمند برای پیج

این یکی از مهم ترین وظایف اولیه ادمین پیج اینستاگرام است. حتماً بسیاری از پیج‌های مختلف را دیده‌اید که دارای فالوور زیادی هستند اما هیچ کامنت و دایرکت از سوی آنها ندارند! این مخاطبان فقط جنبه نمایشی دارند و حتی به پست‌ها نگاهی هم نمی‌ اندازند. وظیفه ادمین جذب فالوور‌های واقعی و در اصل فعال در پیج است. این فعالیت می تواند در غالب یک کامنت باشد یا یک لایک ساده.

۲- تولید محتوا برای پست و استوری

یکی از فعالیت‌های ادمین پیج اینستاگرام است که باید بهترین محتوا و پست را در پیج بگذارد تا فالوور‌ها از آن استقبال کنند و برایشان جذاب و تازه باشد. محتوا باید یونیک، ساده و قابل فهم برای تمامی مخاطبان انتخاب شود تا همه از محتوا، اصل مطلب را دریافت کنند.

۳- استراتژی بازاریابی و درآمد

امروزه اکثر بازاریابی و فروش محصولات توسط پیج‌ها انجام می شود. ادمین باید توانایی بازاریابی را داشته باشد، مشتریان خود را بشناسد و برای فروش محصول یا معرفی آن بهترین عملکرد در تبلیغات را انجام دهد. در چنین شرایطی است که می تواند برای صاحب پیج اینستاگرام بیشترین درآمد را ایجاد کند.

۴- تحلیل رقبا

تخریب رقبا ممنوع! یک ادمین باید رقیبان خود را بشناسد و به تحلیل آنها در عین آرامش و بدون توهین بپردازد. آن‌ها را به جا و درست تحلیل کند و کار و محصولشان را با ترفندهای جذاب زیر سوال ببرد و نتیجه را به عهده خود مخاطب واگذار کند.

۵- پاسخگویی به کامنت و دایرکت

در هر پیجی وقتی پستی منتشر شد طبیعتا دایرکت و کامنت هم از سوی مخاطبان برای پست ارائه می شود. ادمین اینستاگرام باید با ادبیات قوی، سازنده و مودبانه پاسخ آن ها را بدهد. در برخی از مواقع کامنت و دایرکت مخاطبین توهین آمیز یا شاید هم تحقیرآمیز باشد. ادمین پیج اینستاگرام در چنین شرایطی ابتدا باید کامنت ها را حذف و جنبه پذیرش خود را بالا ببرد و با هر حرفی از سوی مخاطبینی که شاید فقط قصدشان از بین بردن پیج یا تضعیف روحیه ادمین باشد، جا نزند.

۶- تبلیغات در پیج های مناسب هدف کاری

ادمین اینستاگرام در بسیاری از مواقع برای افزودن فالوور ادمین پیج باید بتواند بهترین پیج ها در حیطه کاری خود را پیدا کند و یک تبلیغ بامصما را در آن قرار دهد. تبلیغ در پیج هایی که مناسب نیستند یا فقط مخاطبان نمایشی دارند مناسب نیستند و باعث جذب مشتری نمی شوند.

حقوق ادمین پیج اینستاگرام

حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟

مزایا و حقوقی که برای هر ادمین پیج اینستاگرام در نظر گرفته می شود بسته به نحوه هدایت و کاربری پیج ها متفاوت است. حتی بسته به این که ادمین اینستا در تهران باشد یا شهر‌ های دیگر هم قیمت ها با هم تفاوت زیادی دارند. قیمتی که برای شهرهای مهم و بزرگ مثل تهران تعیین می شود دو برابر قیمت در شهر های کوچکتر دیگر است.

حقوقی که از طرف صاحب پیج (کارفرما) به ادمین داده می شود به دو صورت امکان پذیر است.

  • ثابت ماهانه

در این شیوه کارفرما بدون در نظر گرفتن تعداد محتوا و پست با توافق ادمین یک حقوق مشخص برای چند ساعت کاری تعیین می کند. مثلا روزانه ۸ ساعت کاری و دریافت ماهانه ۲ تا ۳ میلیون تومان ( البته ارقام به طور فرضی بیان شده اند)

  • دستمزدی

تو این مورد دریافت حقوق بر اساس تعداد محتوا یا پست هایی که ادمین روزانه می گذارد می باشد. کار فرما هم با توجه به توافقی که با ادمین انجام داده حقوق آن را برای تعداد و ساعت های مشخصی پرداخت می کند.

مدیریت پیج اینستاگرام شما به صورت حرفه ای

همانطور که گفتیم مدیریت یک پیج توسط ادمین باید به صورت برجسته و عالی انجام گیرد. باید پیج به سمت پیشرفت و صعود هدایت شود.

اگر پیج شما تبلیغاتی است یا اگر قرار است محصول خودتان را در آن به فروش برسانید یا حتی اگر قرار است دانسته های خود را به اشتراک بگذارید باید بهترین ادمین را انتخاب کنید. ادمین شما باید به چندین برنامه گرافیکی تسلط داشته باشد، باید بتواند بهترین کامنت و محتواها را تولید کند و همچنین بهترین استوری و داستان ها را به طور روتین و روزانه در پیج قرار دهد.

با این حال انتخاب کردن همچین شخصی برای پیج تان اصلا سخت نیست.

اگر کار را به دست ما(گروه دیجیتال مارکتینگ کلید موفقیت) بسپارید پیج شما را به صورت حرفه ای مدیریت خواهیم کرد‌. با تمام ویژگی های برجسته ای که در بالا برای وظایف ادمین پیج اینستاگرام گفته شد.

به علاوه بسیاری از فعالیت های دیگر مثل:

  • هشتک گذاری ها
  • بهترین طراحی روی عکس ها و پست هایتان
  • معرفی بهترین پیج های تبلیغاتی
  • جمع کردن فالوور های هدفمند و فعال
  • محتوا نویسی یونیک، نوین، ساده و گویا

با وجود همه این شرایط با خیال راحت ادمین پیج اینستاگرام تان را به ما بسپارید و هم اکنون با ۸۸۹۹-۱۵۵-۰۹۳۸ تماس بگیرید.

پکیج های ادمین پیج اینستاگرام

5/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *