گروه دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت

الگوریتم جدید گوگل بنام مدیک وارد شد

الگوریتم مدیک گوگل

به خیلی از الگوریتم های جدید گوگل را تا بدینجا پرداختیم، و امروز می خواهیم یکی دیگر از الگوریتم های جدید گوگل با نام مدیک (Medic) رو خدمت شما همراهان عزیز و همیشگی تیم سئو سایت وبسایت کلید موفقیت معرفی و به صورت اجمالی به آن بپردازیم.

الگوریتم Medic گوگل در حوزه پزشکی

الگوریتم مدیک گوگل در واقع می شه یه جورایی گفت جزو الگوریتم هایی است که تنها بر روی سایت هایی با موضوع سلامتی و تندرستی تاثیر خود را می گذارد که در ۱ اوت سال ۲۰۱۸ شروع بکار کرد.

تجربه نشون می ده که این همه الگوریتم و بروزرسانی های گوگل، فیلترهایی هستند برای تمامی وبسایتهای جهان تا ابتدا بتوانند از این فیلترها عبور و پس از دریافت تاییدیه گوگل در معرض دید کاربران قرار گیرند.

Google Medic

الگوریتم مدیک، یک الگوریتم جهانی است.

اهم تاثیرگذاری و تغییرات الگوریتم مدیک بر روی سایت های تخصصی  پزشکی و سلامت می باشد.

ناگفته نماند که این تغییرات تقریبا بطور هر چند محسوسی بر روی تمامی وبسایتها تاثیرگذاری داشته، اما فوکوس اصلی آن بر روی سایت هایی که در حوزه بهداشت و پزشکی هستند می باشد.

 

موارد مهمی که الگوریتم مدیک آنها را تحت پوشش خود می دهد.

  • سایت می بایست به گواهینامه SSL مجهز و فعال باشد.
  • ریسپانسیو بودن سایت و نمایش درست سایت در موبایل
  • ایجاد حس اعتماد در کاربران

اگر بدنبال سایتی برای دریافت گواهینامه SSL رایگان و مورد تایید گوگل هست مقاله ای در سایت مبنی بر معرفی ۴ سایت معتبر برای دریافت گواهینامه ssl رایگان منتشر کردیم و که حتما مطالعه نمائید.

به رضایت و راحتی کاربر بهنگام نمایش سایت در موبایل بسیار دقت کنین که برای کمک به این منظور می تونین به خود گوگل “تست ریسپانسیو بودن سایت در موبایل” مراجعه کنین و خطاها و موارد ذکر شده رو رفع کنین.

مدیک الگوریتم جدید گوگل
مدیک الگوریتم جدید گوگل

توصیه تیم کلید موفقیت به مدیران سایت ها در برخورد با الگوریتم Medic مدیک

در پایان توصیه ای که در برخورد با الگوریتم مدیک گوگل می توان داشت و حت در برخورد با این همه تغییر و تحول و آپدیت گوگل، محتوا نقش بسیار تعیین کننده ای می توند در رشد سئو سایت شما داشته باشد.

البته محتوایی که با توجه به نیاز مخاطبان تولید و منتشر شود، طبق قاعده و اصول محتوانویسی، رعایت استانداردهای سئو، عناوین جذاب و کاربرپسند و پرسرچ در گوگل، یک محتوای جامع و هدفمند، استفاده از عناصر بصری

 

مدیک آخرین الگوریتم گوگل در سال ۲۰۱۸

منابع موثقی در ارتباط با الگوریتم مد یک گوگل وجود دارد که در صورت تمایل و تسلط به زبان انگلیسی می توانید به آنها مراجعه نمائید.

https://www.seroundtable.com/google-medic-update-26177.html

https://moz.com/blog/googles-august-1st-core-update-week-1

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپدیت جدید سرچ گوگل

آپدیت جدید سرچ گوگل

بروزرسانی و آپدیت جدید گوگل برای مرورگر گوگل کروم بهنگام جستجو اگر از مرورگر گوگل کروم خود وارد سرچ ایمن یا همان New incognito Windows

مطالعه بیشتر »