ترمیم افت ورودی سایت از گوگل

پرسش و پاسخ سئو

با سلام و احترام خدمت جناب آقای محمد مرادی

سایت خبری دارم با نام toorbonews.com که از روبات نویسنده اخبار استفاده کردم.

قالب معتبر تهیه کردم، کیفیت اخبار خوبه ولی از قالب خوشم نیومد یک مرحله سایت رو با تقریبا ۱۵۰۰ تا پست پاک کردم. متاسفانه سایتم رو با قالب بدون لایسنس بالا آوردم و تو این مرحله حدودا شده ۲۵۰۰ تا پست روبرو شدم.

اوایل از سمت گوگل یه ۱۵ نفری به سایتم سر میزدند ولی بعد از مرحله دوم صفر شد. حدودا ۳ ماه گذشته به نظرم سایتم مرده. نزدیک ۵ هزار تا پست تو حالت ایندکس نشده قرار گرفته که در حال حاضر روبات نویسنده اخبار رو غیر فعال و تیک عدم جستجوی سایت توسط گوگل رو فعال کردم.

می خوام قالب معتبر تهیه کنم برای سئوی سایت +گوگل کنسول + ورودی از گوگل ، چکنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ سئوکار محمد مرادی به این سوال سئو

با سلام و وقت بخیر

شما در همون مرحله اول مسیر رو اشتباه رفتین، بجای پاک کردن کل سایت با آن تعداد پست ایندکس شده در گوگل، تنها قالب رو تغییر می دادین نه اینکه دست به چنین کاری بزنین، در این صورت سئو سایت تون هم حفظ می ماند.

بهرحال در این مرحله از کار توصیه می شه که سریعاً یک قالب موردنظر و مناسب برای سایت انتخاب و فعال کنین و یک برنامه منظم و مدون برای بروزرسانی سایت بچینین و طبق اون پیش برین.

خرید رپورتاژ آگهی و همچنین دریافت بک لینک شدیداً به توجه به این اوضاع به شما توصیه می شه.

سپس نقشه سایت تون رو بررسی و در سرچ کنسول گوگل با تمهیدات جدید بروزرسانی کنین و اون پست هایی که در گوگل ایندکس نشده اند رو مطمئن بشین که در Sitemap سایت تون وجود دارد که می تونین حتی به مرور بصورت دستی هم در گوگل کنسول از طریق بخش URL Inspection ثبت کنین.

در پایان پیچیدگی سایت تون یکم بالاست که توصیه می شه در صورت تمایل از مشاوره سئو سایت آکادمی کلید موفقیت بهره ببرین.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *