فیلم آموزشی از انجام زنده ۴ پروژه سئو

فروشگاه فیلم های سئو

این قسمت از دوره جامع آموزش خودآموز سئو ۴ یه بخش هیجان انگیز محسوب می شه، چون خیلی از آموزش هایی که تا بدینجا در پکیج آموزش سئو گفتیم رو میایم بطور کاملاً عملی و زنده روی ۳ تا از سایتها پیاده سازی می کنیم و نتیجش رو با هم مشاهده می کنیم.

پروژه عملی سئو سایت فروشگاه اینترنتی فروش لپ تاپ

پروژه سئو سایت رایان مارکت که مربوط می شه به فروشگاه اینترنتی فروش انواع لپ تاپ استوک، ما با توجه به کلمات کلیدی هدف و بررسی رقبا در گوگل به موارد زیر پرداختیم:

  • پیاده سازی اصولی و ساختاربندی دقیق دسته بندی ها که ویژه سایت های فروشگاه اینترنتی است.
  • همچنین به تولید محتوا برای عنوان و متن متاتگ توضیحات صفحه اصلی و دسته های بندی ها
  • سئو تصاویر
  • اجرای تکنیک لینک بیلدینگ (لینکسازی داخلی و خارجی)

این پروژه در ۴ فصل (۸ قسمت) ضبط گردید.

پروژه عملی سئو سایت معرفی و فروش لوازم آشپزخانه

این سایت که یه وبسایت برند در عرضه لوازم خانگی آشپزخانه هست که صرفاً به معرفی محصولات خودش پرداخته، در این پروژه ۲ کلمه کلیدی تارگت سایت بوده که ما هم در ابتدا به سئو صفحه اصلی جهت درک شناخت بهتر گوگل از اهم فعالیت سایت پرداختیم.

در ادامه هم به موارد ذیل پرداختیم:

  • تعیین صفحات مناسب هدف برای تارگت کلمات کلیدی مدنظرمون
  • بهینه سازی سایت
  • سئو تصاویر
  • تولید محتوا و سئو محتوا
  • لینکسازی داخلی و خارجی

این پروژه عملی سئو در ۷ قسمت بهمراه ضمائم آماده می باشد.

پروژه عملی سئو سایت خدماتی

طراحی سایت و سئو این پروژه رو تقریباً ۴ یا ۵ سال پیش بود که انجام دادم که جزو اولین نمونه کارهای اولیه ام بوده.

در سایت گلدسته سازی ثارلله ما با یه چالش بزرگ روبرو شدیم و اون افت رتبه سایت تو اکثر کلمات کلیدی بود که قبلاً باهاش تو رتبه های برتر گوگل قرار داشت.

اما من (محمد مرادی) اومدم از تمام کارهایی که برای بالا کشیدن این سایت در گوگل با توجه به کلمات کلیدی هدف و بهینه سازی تمام صفحات و بخش های سایت که انجام دادم و واو به واو رو کاملاً عملی در ۸ قسمت بصورت ویدئو از انجام تمامی مراحل بصورت ویدئو ضبط کردم.

تو این پروژه عملی سئو یه برنامه چیدم که چه کارهایی رو در ظرف چه مدتی مشخص انجام بدیم تا نتایج دلخواهمون حاصل بشه. شما هم می تونین از مراحل انجام کارهایی که تو این پروژه انجام شده برای رشد و ارتقاء جایگاه کلمات کلیدی سایت تون در گوگل استفاده کنین.

این پروژه سئو در ۸ قسمت بهمراه ضمائم ضبط و آماده ارائه می باشد.

پروژه عملی سئو سایت فروش محصول + فروش خدمات و وبلاگ آموزشی

سئو این پروژه از شهریور ۱۴۰۱ توسط تیم سئو سایت آکادمی کلید موفقیت به سرپرستی سئوکار محمد مرادی استارت خورد.

در این سایت ما به تولید محتوا، سئو محتوا، عنوان نویسی و نوشتن متن متاتگ توضیحات برای کلیه صفحات سایت (صفحه اصلی، دسته بندی محصولات، صفحات خدمات، برگه ها و محصولات) پرداختیم که تماماً بصورت عملی و پروژه محور و زنده ضبط و به آنها پرداخته شد.

و من (محمد مرادی) اومدم از تمام کارهایی که برای بالا کشیدن این سایت در گوگل با توجه به کلمات کلیدی هدف و بهینه سازی تمام صفحات و بخش های سایت که انجام دادم و واو به واو رو کاملاً عملی در ۱۱ قسمت بصورت ویدئو از انجام تمامی مراحل بصورت ویدئو ضبط کردم.

تو این پروژه عملی سئو همچنین به لینکسازی هم پرداختیم و شما عینا در این پروژه می بینین که با تمامی کارهای صورت گرفته، کلمات کلیدی تارگت شده چطوری رتبه گرفتن در گوگل و به صفحه اول رسیدن.

این پروژه سئو در ۱۱ قسمت بهمراه ضمائم ضبط و آماده ارائه می باشد.

دانلود فایل به ازای پرداخت
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *